Ctrl N Ne İşe Yarar Word | Allah'ın Bereketi | Allah'ın İsimleri

Ctrl N Ne İşe Yarar Word

Ctrl N ne işe yarar Word; metin oluşturma süreci ile yakından ilgilenen kişilerin ya da bu işi amatör olarak farklı amaçlar ile yapan kişilerin ortak noktası Word! İçerisinde yer alan kısa yollar ile süreci daha verimli ve nitelikli bir hale getiriyor!

Ctrl N ne işe yarar Word; bu komutun alınması sizin yeni bir doküman oluşturmanızı sağlayacaktır. Görüldüğü üzere sadece metin içi düzenlemelerde değil, yeni metin oluşturma adımlarında da kısa yolların belirleyici bir misyon üstlendiği de görülmektedir. Sunulan bu muhteşem sistem üzerinden güvenle bağlantı adımını hayata geçirmenize şans verilecektir.

Komutun Ana Fonksiyonu Nedir?

Ctrl N ne işe yarar Word; komutun ana amacı yeni bir dokümanın oluşturulmasıdır. Bir Word belgesi içerisindeyken yeni bir dokümanın açılması için komut vermek için harika bir tercih olacaktır.

  • Bir Word belgesi içindeyken o belgeye ait olmayan ama not etmeniz gereken bir detay oldu diyelim. Bu belgenin açılması için uzun yolları kullanmanıza gerek yok. Ctrl N butonuna tıklayarak yeni dokümanın açılmasını sağlayacaksınız.
  • Bu komut kapsamında kullanılan N ikonunun New yani Yeni kelimesini simgelediği de bilinmektedir.

Ctrl N ne işe yarar Word; bu programın kullanım adımlarına ilişkin zaman kaybetmeden sürecin tamamlanabilmesi için özel bir ara yüz tesis edilmiştir.

Yeni Belge Ayrıca Kayıt Edilmeli Midir?

Verilen bu komutun sadece belgenin açılması için işlev gösterebileceğini bilmelisiniz. Sizin açılmış olan bu yeni belgeyi kayıt etmek için ayrıca bir komut vermeniz gerekir. Açılmış olan yeni belgenin kayıt olması için sol üst kısımda yer alan disket ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde sistem üzerinden sorunsuz bir biçimde belgenin adını ya da formatını da değiştirebilirsiniz.

Word’ün Orijinal Versiyonunu Mu Kullanıyorsunuz?

Ctrl N; komutların program tarafından anlaşılmasına ilişkin sorun yaşıyorsanız sizin kullanmış olduğunuz Word sürümü ile alakalı bir sorunun olabileceğini aklınıza getirmelisiniz. Bu noktada kişilerin son senelerde fiyatlarının oldukça yüksek bir noktaya erişmesi nedeni ile Office programının temininde zorluk yaşadığının da ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. Tam da bu nedenle orijinal olmayan programlar kullanılabilmektedir.

Kişilerin kullanmış oldukları programın orijinal olmaması durumunda komutun hayata geçirilmesine ilişkin de sorun yaşanabilmektedir. Programın orijinalliğinin yanı sıra sürümünün güncel olmamasının da sorunlara neden olabildiği bilinmektedir. Bu durumda kullanmış olduğunuz versiyonun hem orijinal hem de güncel olması metin oluşturma adımında kısa yolların en yüksek verim ile kullanılması için çok büyük öneme sahiptir.

Belge Kısa Yolları ile Zamandan Tasarruf Edin

Belge içeriğinin hazırlanması, değiştirilmesi, kaydedilmesi ve yazdırılması gibi tüm adımlarda kesinlikle kısa yollar ile büyük oranda tasarruf edeceksiniz. Bu kısa yollar sayesinde muhteşem bir oyun deneyimi de beraberinde gelecektir.

İlginizi Çekebilir:

Yorum Yapılmamış

Cevap Ver